Stolní tenis Semily

Česká asociace stolního tenisu

 

Okresní přebor II. třídy

Soutěž OP2 se hraje ve čtyřčlenných družstvech. Jednotlivá utkání se hrají systémem každý s každým plus 2 čtyřhry, dohromady 18 zápasů. Za každý vyhraný zápas je jeden bod. Dosáhne-li jedno z družstev 10 bodů, stává se vítězem a zbývající zápasy se už nedohrávají. Za vítězství v utkání se připisují do tabulky 3 body, za remízu 2 body a za prohru 1 bod.

Do soutěže se přihlásilo 14 družstev. Jejich kompletní přehled včetně seznamu hráčů, kteří za ně mohou nastoupit, si můžete prohlédnout v soupiskách. Termíny jednotlivých zápasů se dozvíte z rozlosování soutěže v sekci Ke stažení.

Zobrazení výsledků jednotlivých utkání si můžete uzpůsobit podle sebe. Můžete si zvolit, aby se vám zobrazily pouze výsledky určitého družstva nebo pouze výsledky odehrané v určitém dni, popřípadě máte možnost si zobrazit všechny výsledky najednou.

Jak si jednotliví hráči vedou v soutěži můžete zjistit podle jejich úspěšnosti. Ta se počítá jako poměr počtu vyhraných a počtu odehraných zápasů v soutěži. Aby to bylo více objektivní, můžete si zobrazit pořadí také podle počtu bodů nebo počtu odehraných zápasů.